Тема: «Україна - моя Батьківщина»
Мета: Розширити знання учнів про Батьківщину, формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість; соціальну та загальнокультурну компетентність; національну свідомість школярів; розвивати бажання брати посильну участь у розбудові держави, наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; формувати активну громадянську позицію, почуття любові до рідного краю, гордості за його людей, заохочувати творити добро, вирости гідними громадянами своєї держави.
Мета. Залучити дітей до джерел і витоків народної мудрості; збагатити та доповнити наявні знання; розвивати пізнавальні та пошукові інтереси школярів; сприяти формуванню духовно багатої особистості; виховувати любов до рідного слова та почуття гордості за свій народ.
МЕТА. Поглибити знання учнів з історії ІІ світової війни. Виховати любов і повагу до історії, ветеранів і учасників війни. Формувати у дітей почуття гідності, доброти, милосердя.
Тема: «Такого ще земля не знала»
Мета: Вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.
Випуск 9-х класів
В.1. «Послухайте, якщо зірки запалюють - значить це комусь потрібно, значить це необхідно, щоб щовечора над дахами спалахувала хоч одна зірка...»
В.2. Сьогодні, в цьому залі, запалюється не одна зірка, а цілий зорепад нових випускників 9 - го класу нашої школи.
В.1. Так, дев'ятий клас - це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї.
В.2. Ну, а хтось повернеться в школу, продовжить навчання в десятому класі.
В.1. Але це вже буде інша історія та інший клас.
В.2. А сьогодні ми зробимо коротку зупинку на перехресті, подивимося один одному в очі, згадаємо роки, проведені в школі.
В.1. А ще краще знімемо фільм.
Вона. Прекрасно! А назвемо ми його « На перехресті доріг».
Тема: «Ними пишається рідний край».Звільнення міста Славути від німецько – фашистських загарбників”
Мета: вивчення історії свого міста, національна спрямованість виховання, прищеплення шанобливого ставлення до культури, спадщини.
Формування національної свідомості,розуміння історії свого народу, виховання любові до рідної землі.